Witam. Posiadam nagrzewnie master bv77. Z dnia na dzień przestała ona działać. Po rozebraniu okazało się, że kondensator nie ma żadnej pjemności(mierzyłem multimetrem na każdym zakresie). Problem w tym że takowego nigdzie nie mogę dostać. Czy da sie go zastąpić innym. Pozdrawiam Taki jest kondensator http://condesa.pl/osuszacze/bv-77e-nagrzewnic...ndensator-do-nagrzewnicy-olejowej-master.html