Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wysylanie obrazu z laptopa na tv panasonik

tadeuszx 03 Lut 2017 11:37 510 9
  • #1 03 Lut 2017 11:37
    tadeuszx
    Poziom 3  

Mam tv panasonic tx39as 600ew ilaptop hp 15 z systemem wind.8 i chcialem się dowiedzieć czy jest możliwe przekazanie obrazu z laptopa na tv bezprzewodowo .Co trzeba ewentualnie dokupić do tv aby laptop rozpoznal tv.Obydwa urządzenia polączone z internetem bezprzewodowo Diękuje i przepraszam jeżeli coś żle napisalem bo bardzokrótko mam internet.

0 9
  • #4 03 Lut 2017 13:46
    mihal2002
    Poziom 43  

tadeuszx napisał:
    bardzokrótko mam internet

To problem.
    tadeuszx napisał:
    Nie bardzo rozumiem Pana wypowiedż i może szczegulowo

I właśnie go widać.

A odpowiedź wyraźna
    rotombox2 napisał:
    By nie reklamować - konkretnej nazwy urządzenia

0
  • #5 03 Lut 2017 15:07
    tadeuszx
    Poziom 3  

Bardzo dyplomatyczna odpowiedż z której nic nie wynika żadnej fachowości chcialem prostej odpowiedzi nawet jakiś ogólnej co można a niestety nie otezymalem.Trudno-dziękuje.

0
  • Pomocny post
    #6 03 Lut 2017 16:28
    rotombox2
    Poziom 12  

Otóż na niektóre inf. regulamin nie pozwala uściślić odpowiedź, proponuję:
    Microsoft Wireless Display Adapter V2
    wpisując w wyszukiwarce np. Google , tam też znajdziesz szczegółowe jego zastosowanie i opis
    używania. Koszt około do 300 zl

0
  • #7 03 Lut 2017 17:09
    tadeuszx
    Poziom 3  

Dzię kuje za odpowiedż.Mam jeszcze pytanie dotyczące zakupu adaptera októrym doczytalem się w internecie a mianowicie czy muszę zakupić produkt microfostu czy może być inny może tańszy bo widzialem różne.Mnie jest ppotrzebne do oglądania filmów i transmisji sportowych. Pozdrawiam Tadeusz i więcej nie będe panu zawracal glowy.

0
  • #10 24 Lut 2017 16:23
    tadeuszx
    Poziom 3  

Dotyczy tematu-wysylanie obrazu z laptopa na tv bezprzewodowoZakupilem proponowany adapter do przesylania obrazu z laptopa na tv.Dziala dobrze ale system często się zawiesza i nie wiem jaka jest przyczyna i jak odwieśić system bo pojawia się czarny obraz.Proszę o podpowiedż.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo