Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sapphire Nitro Rx 470 oc - Komputer nie wykrywa Karty graficznej

marekkk4 04 Feb 2017 10:07 975 2
Termopasty
    marekkk4
    Level 11  
    Witam mam problem szukałem na forum podobnych tematów było wiele ale żaden dokładnie nie pasował więc postanowiłem założyć własny. Mianowicie Zakupiłem nowe części do komputera tzn procesor Pentium g4560, Grafikę jak wyżej , płytę Msi h110m Pro-d + aktualizacja biosu, i pamięć ram crucial ballistix 8gb ddr4 2400mhz (bls8g4d240fsb). Mając już swoje części jak: zasilacz be quiet system power 350w, dysk seagate 1T.
    podłączyłem wszystko do grafiki wtyczkę 6+2 pin bo ma zasilanie 8pinowe odpalam wszystko dobrze ale nie widzi karty graficznej tylko standardowa karta graficzna a przy próbie instalacji sterownika ze strony internetowej wywala błąd 182 lub 173 nie można znaleźć urządzenia amd. gdy podłączę starą kartę graficzną Galaxy 8800gt widzi ją i mogę zainstalować sterowniki. A i coś nie mogę wejść teraz do biosu płyty gdy próbuję wyskakują kszaki i chińskie litery i tyle. Z góry dziękuję za każdą pomoc niestety teraz muszą wyjść będę za 1,5 godziny ale z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
  • Termopasty
    DriverMSG
    Admin of Computers group
    marekkk4 wrote:
    A i coś nie mogę wejść teraz do biosu płyty gdy próbuję wyskakują kszaki i chińskie litery i tyle.
    Na obu kartach graficznych ten objaw? Na zintegrowanej też?
    marekkk4 wrote:
    zasilacz be quiet system power 350w
    Producent karty Sapphire zaleca zasilacz 500W.
    marekkk4
    Level 11  
    wszystko się wyjaśniło winowajcą był kabel hdmi - dvi-d niewiem dokładnie ale wymiana na hdmi - hdmi rozwiązała temat więc zamykam. A zasilacz wystarczy na kalkulatorze mocy na stronie be quiet cały zestaw pobierał poniżej 300w nawet z zaznaczonym overclockingiem 4 modułami ram i prockiem i7 7700k .