Witam, mam problem z rozrusznikiem mianowicie kupiłem nowy rozrusznik i po zamontowaniu go koło zębate się kręci ale nie wyrzuca tej czarnej części która jest w środku (nie wiem jak fachowo się nazywa, ale zaznaczam na zdjęciu). Mam nadzieję, że ktoś bedzie wiedział co jest grane.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.