Witam. Jestem studentem Automatyki i miałem ostatnio egzamin. Drabinki i grafy potafie jeszcze zrobić jednak nie do końca umiem narysować schematy silnoprądowe i słaboprądowe. Czy jest tutaj ktoś, kto potrafi to zrobić? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, nawet za linki do stron w których jest opisane jak to robić. Z góry wam dziękuje. W zalaczniku jest schemat myjni samochodowej i zadania