Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Oświetlenie na imprezy okolicznościowe.

krajannn 10 Feb 2017 19:31 2895 4
    krajannn
    Level 6  
    Witam tak jak w temacie, będę niebawem kupował oświetlenie. Wybór padł jak na razie na chińszczyznę, wiem pojawi się pewnie dyskusja i oto mi chodzi.. Przejdźmy do sedna planuję zakupić 4x LIGHT4ME MOVING SPOT 60 LED, z 6x LIGHT4ME BASIC FLAT PAR 18x3W RGB LED I do tego jakiś w niedalekiej przyszłości laser, coś do 3tyś. Czekam oczywiście na propozycje zamienników o ile znajdą się w podobnych przedziałach cenowych. Tak jak już wcześniej mówiłem, niby Chiny ale ostatnimi czasy ta marka zyskuje dobre opinie co do cena/jakość. Dodatkowo jak to wszystko sterować, jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o te klocki. Jakiś sterownik czy konwerter do PC? Z góry dziękuje za opinie i pozdrawiam!
    leśny ton
    Level 10  
    Witam.
    Posiadam wymienione przez ciebie pary 18x3 - 4 szt. oraz 4 szt. LIGHT4ME FLAT TRI PAR 7x3W RGB LED slim płaski. Te pierwsze są skierowane na parkiet i dają w miarę skupione i nierażące po oczach światło. Drugie skierowane na sufit - świecą dosyć mocno i są bardziej rozproszone - dodają fajne tło na całej sali. Wszystko jest zawieszone na rampie.
    Dopiero teraz zakupiłem sterownik tej samej firmy (Basic 192 dmx controler) i po kilku imprezach jestem zadowolony. Zaprogramowałem na razie kilka scen i programów, działa dosyć fajnie,
    Minusem parów tej firmy jest "niepowtarzalność" w partiach produkcji. Czyli te same modele parów nie zawsze działają idealnie tak samo. Czasami widać delikatne opóźnienie podczas zmiany kolorów lub różnicę w gotowych programach zapisanych w urządzeniach.
    DjPlay
    Level 9  
    Jezeli temat wciąż aktualny to mam troche na sprzedaz.
    nofcukingname
    Level 12  
    Ja posiadam 4xL4Me Smart Spot 60, 4xBasic Flat Par i laser - wieczorem zamieszczę filmik jak to śmiga.