Witam!
Piekarnik elektryczny Electrolux EOB64201X. Wczoraj wieczorem piekłem 'fryteczki', aż tu nagle wywaliło bezpieczniki i okazało się, że piekarnik. Odłączyłem od zasilania i zostawiłem do wystudzenia do rana, dzisiaj wyciągnąłem piekarnik, podłączyłem do innego gniazdka. Piekarnik odpalił, pojawił się kod H010 i potem standardowy nastaw czasu, a po zatwierdzeniu godziny ponownie wywalił bezpiecznik.
Spróbowałem raz jeszcze, tym razem godz. przeszła, ale potem wyświetlacz zaczął pulsować i resetować podświetlając wszystkie opcje po czym zdechł, ale bezpiecznik już nie wywaliło. Ogólnie nie działa
Gdzie szukać ew. przyczyn i czy w ogóle pyli się reanimować, czy jechać po nowy?
Pozdrawiam, HDTeam!
Piekarnik elektryczny Electrolux EOB64201X. Wczoraj wieczorem piekłem 'fryteczki', aż tu nagle wywaliło bezpieczniki i okazało się, że piekarnik. Odłączyłem od zasilania i zostawiłem do wystudzenia do rana, dzisiaj wyciągnąłem piekarnik, podłączyłem do innego gniazdka. Piekarnik odpalił, pojawił się kod H010 i potem standardowy nastaw czasu, a po zatwierdzeniu godziny ponownie wywalił bezpiecznik.
Spróbowałem raz jeszcze, tym razem godz. przeszła, ale potem wyświetlacz zaczął pulsować i resetować podświetlając wszystkie opcje po czym zdechł, ale bezpiecznik już nie wywaliło. Ogólnie nie działa
Pozdrawiam, HDTeam!