Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Błąd 0x00000704 przy instalacji drukarki Brother

stonefenix 13 Feb 2017 09:27 1422 2
    stonefenix
    Level 1  
    Ostatnio podczas instalacji nowej drukarki Brother wyskoczył mi error code 0x00000704 czyli błąd, w którym nie odnaleziono portu. Czym jest spowodowany problem ? Problem leży w namieszanych uprawnieniach i złej instalacji drukarki poprzedniej. Pół dnia spędziłem na szukaniu rozwiązań. Edytowałem rejestry w regedit, usuwałem wszystkie poszlaki po ostatniej drukarce HP, szukałem rozwiązań na wieeellu zagranicznych forach.
    Jedyne rozwiązanie szybkie i skuteczne dla każdego kto boryka się z tym problemem, po prostu format całego kompa.
    Po przeczytaniu analizy błędu gdzieś na amerykańskim forum możecie się trudzić ale to jest uszkodzony rejestr i jego naprawa jest nie adekwatna do czasu poświęconego przy naprawie w dodatku było napisane że nie ma pewności czy to zadziała. Nawet sam microsoft na swoim forum się poddał z tym problemem i sobie nie poradził.

Rozwiązanie: Wyłącznie formatowanie komputera na którym zamierzamy zainstalować nową drukarkę

Pozdrawiam!
    robertamel
    Level 27  
    A jaki system operacyjny? Jaki model drukarki?
    Poza tym przecież istnieje coś takiego jak punkty przywracania, w których zapisywana jest też kopia rejestru.