Do tej pory używałem na komputerze z Windows 7 klienta poczty Windows Live Mail, ze względu na awarię komputera muszą przenieść się na inna maszynę, również z Windows 7. Zgrałem sobie folder poczty aby podpiąć go na nowym komputerze jednak nigdzie nie mogę pobrać działającej wersji klienta Windows Live Mail. Każda instalacja kończy się niepowodzeniem, czy jest jeszcze możliwość pobrania działającej wersji? Jeśli nie to w jaki sposób podpiąć się pod bazy dotychczasowego klienta pocztowego?