logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Zlecę]Wykonanie zasilacza stabilizowanego.

rezydent1 14 Lut 2017 15:01 558 0
REKLAMA
  • #1 16278303
    rezydent1
    Poziom 15  
    Posty: 270
    Pomógł: 2
    Ocena: 146
    Zlecę wykonanie zasilacza stabilizowanego, który będzie miał jedno przełączane wyjście.
    Pierwsze napięcie 31VDC drugie 42VDC (albo na wyjściu pierwsze napięcie albo drugie).
    Prąd od 10 do 250mA
    Stabilizacja napięcia wyjściowego +/- 0,01V
    Zasilacz będzie pracował non stop z małymi przerwami raz na parę dni. Temperatura pracy urządzenia od +18C do +25C - orientacyjnie.
    Dodatkowo zasilacz na co 90 sek ma na wyjściu zamieniać biegun dodatni i ujemny pomiędzy sobą.

    Gabaryty nie są istotne, podobnie jak i waga.
    Termin wykonania gotowego urządzenia do końca marca 2017
    Wynagrodzenia płatne z góry - kwota do ustalenia poprzez PW.
    Jeżeli masz pytania, proszę pisz do mnie na PW.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
REKLAMA