Witam szanownych forumowiczów.Mam problem z montażem linki sterującej przepustnicą gażnika.Jeśli ktoś ma na ten temat wiedzę to bardzo proszę o info.
Np.jak umocować pancerz przy gażniku? Oraz czy pancerz jest przesuwny? i jeśli tak to jak umocować linkę w rękojeści? Tak prawda nie podałem istotnych danych.
Otóż tak wyprodukowany w 1936r. jest zaopatrzony w silnik typu M 111 oraz gażnik
Zenith MC-22
Np.jak umocować pancerz przy gażniku? Oraz czy pancerz jest przesuwny? i jeśli tak to jak umocować linkę w rękojeści? Tak prawda nie podałem istotnych danych.
Otóż tak wyprodukowany w 1936r. jest zaopatrzony w silnik typu M 111 oraz gażnik
Zenith MC-22