Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie radio 2din MAX 2000zł -

beniu1212 17 Feb 2017 21:14 11691 10
    beniu1212
    Level 12  
    Witam
    Poszukuje jakiegoś radia 2din, koniecznie z androidem. Najbardziej zależy mi tak jak wspomniałem na androidzie, oraz jakości dźwięku. Radio będzie podpięte pod wzmaka. Samochód to A3 8L . Jakie radia możecie zaproponować ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Immor99999
    Level 7  
    Jako iż miałem kiedyś a3 8l to polecę Clariona, który grał dosyć w miarę, gdyż wcześniejszy pioneer bardzo podbijał bass.
    Jeśli chcesz żeby Ci to jakoś dobrze grało to załóż Clariona bądź Alpinke w zależonności także co będzie napędzało.
    Gdy byłbyś gdzieś na pokazach car audio popatrz sobie co mają inni ludzie i możesz od razu zobaczyć jak gra i ewentualnie założyć to samo, bądź dobrać do tego coś od siebie. Jeśli chcesz na andku to za wymaxowanego chińczyka dasz 2kzł, który raczej dobrze Ci nie zagra, chociaż Sony XAV-AX100 (koszt około 1800 zł) też jest na andku i jak na fabryczne radio (opcja) w niektórych samochodach też jakoś tam sobie gra.

Za Clariona, Alpine zalezy czy ma być navi dvd i inne ciekawe rzeczy zapłacisz od 1500 do nawet 6000 zł

Do czego będzie Ci potrzebne ( chodzi tu o funkcje jakie ma mieć czyt. kamera, bt, noktowizor, cd, dvd, usb, sd, dab, tv, dvb-t, itp.)
    beniu1212
    Level 12  
    Jedyne radia ktore tego nie maja a androidy maja to internet = youtube, fb, przegladarka oto mi glownie chodzi
    jendrek1975
    Level 1  
    Wybacz mi ale po co ci facebuk w radiu samochodowym :-) , zmieniając radio na takie z antkiem jakość dźwięku jest gorsza niż w np. alphine,może lepiej kupić porządne radio żeby ładnie grało a do facebuka wozić tablet :-) ?
    beniu1212
    Level 12  
    W sumie to racja... Zmieniamy założenia :
    - nie może się zacinać.
    - możliwość podpięcia kamerki cofania
    - jakość dźwięku

Co do tego fb glownie chodziło mi o youtuba.

Dodano po 6 [minuty]:

A I oczywiście navi

Dodano po 46 [minuty]:

Ale dziwi mnie że niema żadnego radia z androidem które dobrze gra. A w tych chińczykach da się jakoś zwiększyć jakość ? wysyłać dźwięk np z radia do radia z dobrym dźwiękiem przez bluetooth?
    beniu1212
    Level 12  
    powiem szczerze że się mi spodobał. Ma super opcję podłączenie telefonu, poprzez HDMI, mogę kupić jakiś tani telefon używany schować go pod tapicerką i na stałe go tam zostawić, będę miał swojego Youtuba :) Z tego co widzę nie zacina się nawet, nie jest źle. I teraz pytanie. czy ta jakość jest naprawdę lepsza od chińczyka ? Głośniki jakie będę miał jeszcze nie wiem, ale nie będą tańsze niż 350zł za sztukę.

Dodano po 8 [minuty]:

jednak nie jest tak fajnie... myślałem że dotyk w trakcie podłączenia pod telefon jest obsługiwany przez radio...
    Immor99999
    Level 7  
    Aktualnie sam szukam czegoś z 2 din i po długich namysłach zastanawiam się nad Pioneer AVH-X8800BT (2600zł) albo Alpine IVE-W585BT (2400zł)
    kaliope
    Level 11  
    Podepne sie pod temat. Szukam radia 2din z androidem, tak bym miał google maps jako nawigację. Polecacie jakiegoś sprawdzonego chinczyka?
    specpc
    Level 9  
    Wejdź na Ali, posortuj po ilości kupionych i zobaczysz co warto wziąć. Feedback prawdę Ci powie. Jednak nie spodziewaj się cudownej jakości dźwięku ...
    szczarek
    Level 9  
    Ja kupiłem najtańsze radio z Androidem na Aliexpress, RK-A701 przez rok pochodziło lecz przez zwarcie na jednym głośniku zaczęły się problemy z procesorem. Nie jest to jakiś bóg płynności ale do muzyki się nadaje.
    beniu1212
    Level 12  
    Ja u siebie zrobiłem CAR PC, i mam wszystko co chciałem ;)