Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei P9 - Zablokowane konto Google FRP, czy jest nowa łatka zabezpieczeń??

24 Lut 2017 16:17 6594 3
  • Poziom 22  
    Witam!
    Niedawno odblokowałem darmowym sposobem konto Gogole za pomocą programu QUICK SHORTCUT MAKER.
    Polegało to na tym, że w momencie wpisywania maila wchodziło się na przeglądarkę, poprzez np przytrzymanie ustawień klawiatury i tam był link do pobrania nowych języków, ALE teraz nie da się tego zrobić.

Wydaje mi się ze Huawei po aktualizacji oprogramowania zablokował tą możliwość, jeżeli nie to proszę mnie poprawić.

W każdym razie jest jakaś możliwość na darmowy reset FRP?
  • Poziom 15  
    Szukaj na YT.
    Wgrywales przez sciaganie ze stron typu 4share? Jest jeszcze sposób przez karte pamięci. Jeśli to robiłeś to na odwrót. Zawsze szukałem na YT i pomagało:)
  • Poziom 22  
    Żadnym sposoben nie daje rady. Tu jest problem, że gdy chcę wejść na przeglądarkę to się nie da, bo przy przytrzymaniu klawisza ustawień klawiatury nic się nie pojawia(od razu znika), a np przy zaznaczeniu tekstu podpowiedzi też są zablokowane.

Wszystkie linki w umowie, ktrą trzeba zaakceptować też są nieaktywne..

Myslałem, żeby wgrać niższą wersję oprogramowania, ale podczas wgrywania pojawia się błąd.

Jest jakiś sposób, żeby wgrać softa? Wgrywałem przed folder dload na karcie pamięci.
  • Poziom 14  
    DC-unlocker, ale trzeba zapłacić