Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei P9 Lite - Połączenie głośnika bluetooth z telefonem

26 Lut 2017 14:51 17295 11
  • Poziom 3  
    Witam, mam problem z połączeniem przez bluetooth mojego głośnika z telefonem.
    Telefon to huawei P9 lite a głośnik to AEG LB4713.

P9 lite ma bluetooth v4.1, A2DP, LE a głośnik ma takie specyfikacje bluetooth: V 2.0 + EDR, A2DP, AVRCP i 2,4GHz.
    Więc wydaje mi się że wszystko powinno działać.

Telefon wykrywa głośnik,wybieram go, wpisuje hasło i wtedy na telefonie jest napis parowanie a głośnik pokazuje że jest połączony, ale muzyki puścić nie mogę.

Dodam, że na m4 aqua działało bez problemu a na huawei p8 lite i p9 lite jest problem.

Czy miałby ktoś jakiś pomysł jak to połączyć przez tego bluetooth'a? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

PS. Jeżeli post jest w złej kategorii to przepraszam, ale nie widziałem czy wybrać "GSM" czy "Głośniki"
  • Poziom 3  
    No właśnie nie mogę się połączyć. Głośnik miga jakby był podłączony, a na telefonie jest ciągłe parowanie.

(Może w czymś to pomoże) Głośnik po kilku chwilach rozłącza się, parowanie na telefonie znika i jak klikam w nazwę głośnika to nic się nie dzieje.
  • Poziom 3  
    Jak mnie rozłączy to mam, tylko jak w niego klikam to absolutnie nic się nie dzieje. Nie pisałem, że jest połączony, chodziło mi o to, że dioda głośnika miga tak jakby był podłączony.

Jak puszczam potem muzykę to leci z telefonu.
  • Poziom 3  
    Głośnik nie chce się nawet połączyć, ale spróbowałem i dźwięk wydobywa się z głośnika do rozmów w telefonie.
  • Poziom 3  
    Hasło to 0000 więc to nie jest problem tego. Na huawei p8 lite też był problem z podłączeniem tego głośnika. No trudno, dzięki wielkie za pomoc (a raczej jej próbe :D) i miłego wieczoru Ci życzę.