logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie licznika VDO MB Sprinter 1997 na stole do wyświetlenia przebiegu

radko_ 23 Lip 2005 22:55 3468 4
REKLAMA
  • #1 1676875
    radko_
    Poziom 17  
    Posty: 336
    Pomógł: 18
    Ocena: 11
    Witam

    Potrzebuje pomocy w podlaczeniu licznika na "stole" zeby sie wyswitlil przebieg.

    Licznik VDO MB Sprinter rok 1997

    pozdrawiam i z gory dziekuje
  • REKLAMA
  • #2 1677125
    lema
    Poziom 13  
    Posty: 30
    Pomógł: 2
    Ocena: 5
    czarne gn. pin 11 - masa, pin 5 i 7 +12V
  • REKLAMA
  • #3 1677631
    radko_
    Poziom 17  
    Posty: 336
    Pomógł: 18
    Ocena: 11
    niestety dziala tylko podswietlenie wyswietlacza i zegarek :( pewnie brakuje jeszcze jakiegos napiecia.

    Dodatkowo podalem na moment 12V przez 2kilo na 6 z bialego zlacza i sie pokazaly kilometry :)
  • REKLAMA
  • #4 1763764
    swirk
    Poziom 17  
    Posty: 294
    Pomógł: 14
    Ocena: 54
    wczoraj rozszyfrowywalem spintera :)
    wystarczy podłaczyc siedo wtyczki czarnej
    2 pin - przewod bialy z cewki napedu predkosciomierza (jeslinie ma tachografu)
    11 pin - prewod brazowy z cewki napedu predkosciomierza (jeslinie ma tachografu)
    4 - MASA!!
    5 - +12V po stacyjce
    7 - +12V

    sprawdzalem osobiscie
  • #5 1934217
    swirk
    Poziom 17  
    Posty: 294
    Pomógł: 14
    Ocena: 54
    to w nawiasie mialo byc- (jesli nie ma tachografu)
REKLAMA