Witam
Potrzebuje pomocy w podlaczeniu licznika na "stole" zeby sie wyswitlil przebieg.
Licznik VDO MB Sprinter rok 1997
pozdrawiam i z gory dziekuje
Potrzebuje pomocy w podlaczeniu licznika na "stole" zeby sie wyswitlil przebieg.
Licznik VDO MB Sprinter rok 1997
pozdrawiam i z gory dziekuje