logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie licznika Sprinter VDO 97R Q14 - brak funkcji, tylko podświetlenie

ralfikpol 27 Paź 2005 14:08 1216 2
REKLAMA
  • #1 1932302
    ralfikpol
    Poziom 11  
    Posty: 75
    Ocena: 2
    JAK W TEMACIE LICZNIK MA 2 STECKERY BIALY I CZARNY

    PO WPIECI SIE W CZARNY
    5,7 +
    4 MASA

    JEST ALE TYLKO PODSWIETLANIE


    PROSZE O PILNA POMOC


    GG:1200466

    Nie używaj dużych liter.[h]
  • REKLAMA
  • #2 1932855
    Heroses
    Poziom 24  
    Posty: 921
    Pomógł: 71
    Ocena: 160
    Sprawdź jak siedzą kondensatory przy złączach po polaryzacji dojdziesz gdzie musi sie pojawić + bo gdzie minus to widać na pierwszy rzut oka.
REKLAMA