Witam, MAN TGX 18.440 2008 r, system ebs5, podczas hamowania (jadąc samym ciągnikiem i z naczepą też ) ściąga mocno w lewą stronę , lewe przednie koło za mocno bierze , Tarcze ok, klocki tez , zaciski tez , klocki równo zużywają się , błędów w sysytemach nie ma, myslę żeby zmierzyć ciśnienie w siłownikach, ale nie wiem jakie powinno być, może ktoś wiec co może być przyczyną.