Witam. Mam problem z man tgx 18 440 efficientline 2 z 2016 roku. Problem polega na tym, że autem buja i dosyć mocno dobija na dziurach, przy czym również się strasznie buja. Wchodząc w łuk ma się wrażenie jakby naczepa szła z opóźnieniem. Dodam jeszcze, że czuje się każdą krzywiznę drogi, bo jak wchodzi się w luk, który jest pod lekkim kątem, albo po prostu droga jest pod lekkim skosem, to auto od razu na nie reaguje i ściąga. Auto stało się strasznie ociężałe.. wolno się rozpędza i gubi trakcję. Problem też występuje z samym koniem. Problem się nasila jak objętość naczepy się zmienia. W sensie jak jadę załadowany na maksa i zrzucę powiedzmy połowę towaru w jednym punkcie, to wtedy ten tył jest bardziej pływający. Zawieszenie sprawdzone bardzo dokładnie na 2 warsztatach. Amorki przód i tył nowe, resory również, sierżant ani drgnie. Stawiam na pneumatykę, bo kiedyś ten problem występował ale zdarzało się to raz na jakiś czas. Pytanie brzmi, gdzie szukać.