Witajcie.
Moja mama używa pralki Bosch Maxx 6 topload - WOT 20381. Zgłosiła mi, że pralka nie działa, więc dziś pojechałem do niej sprawdzić co widać.
Pralka włącza się, daje się ustawić program (na wyświetlaczu zmienia się czas prania), następnie po włączeniu pobiera wodę, zakręci raz lub dwa silnikiem, po czym wylewa wodę wężem odprowadzającym i kończy program. Na wyświetlaczu pojawia 0:00.
Nie wyświetla żadnego kodu błędu. Zachowuje się tak samo niezależnie od programu. Mam prośbę o wskazanie co się mogło zepsuć i co sprawdzić na początek. Być może to objaw jakiegoś standardowego uszkodzenia.
Z góry dziękuję,
Moja mama używa pralki Bosch Maxx 6 topload - WOT 20381. Zgłosiła mi, że pralka nie działa, więc dziś pojechałem do niej sprawdzić co widać.
Pralka włącza się, daje się ustawić program (na wyświetlaczu zmienia się czas prania), następnie po włączeniu pobiera wodę, zakręci raz lub dwa silnikiem, po czym wylewa wodę wężem odprowadzającym i kończy program. Na wyświetlaczu pojawia 0:00.
Nie wyświetla żadnego kodu błędu. Zachowuje się tak samo niezależnie od programu. Mam prośbę o wskazanie co się mogło zepsuć i co sprawdzić na początek. Być może to objaw jakiegoś standardowego uszkodzenia.
Z góry dziękuję,