logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SHARP 37DM-23S - Jak usunąć zapomniany PIN bez wylutowywania pamięci?

fachman 29 Kwi 2002 07:38 2816 3
REKLAMA
  • #1 14326
    fachman
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1878
    Pomógł: 13
    Ocena: 123
    Jak w tytule, zablokowane strojenie, (kluczyk), procesor SDA5222-A012, pamięć SMD 24C04, w tryb serwisowy wchodzi się PR+ + VOL- + POWER ON (jak w 37AM)nie chcę póki co wylutowywać, bo nie mam bina, czy jest prostszy sposób na wywalenie kodu lub jakiś kod uniwersalny dla zapominalskich?

    [ Ta wiadomość została zmieniona przez: fachman dnia 2002-04-28 09:49 ]
  • REKLAMA
  • #2 14334
    fachman
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1878
    Pomógł: 13
    Ocena: 123
    Znalazłem w Zeszycie1 Trybów Serw tryby do 37AM na zupęłnie innym procesorze, ale wejście w tryb i opcje identyczne. Wyłączenie piątego bajtu pod adresem 0B (blokada NIE)powoduje zniknięcie z menu symbolu kluczyka, ale przy próbie strojenia nadal żąda PIN. Wyzerowanie komórki C5 nie usuwa blokady. Dlaczego?

    [ Ta wiadomość została zmieniona przez: fachman dnia 2002-04-29 07:40 ]
  • REKLAMA
  • #3 14367
    pb
    Poziom 14  
    Posty: 170
    Pomógł: 1
    Ocena: 8
    Sprobuj. Zapni TV
    Na raz vlacz tl.volume- na TV i tl. klucz na pilote . Potom tl. mode izadej novy PIN.
  • #4 14394
    fachman
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 1878
    Pomógł: 13
    Ocena: 123
    No niestety musiałem jednak wylutować pamięć. Po odczytaniu zawartości okazało się, że jedyny ciąg 4 kolejnych znaków, w zapisie hex z zakresu 00 do 09 znajdował się pod adresem 4E, 4F, 50, 51. Tak odnaleziony kod okazał się prawidłowy. Dziękuję wszystkim za pomoc.
REKLAMA