Jak w tytule, zablokowane strojenie, (kluczyk), procesor SDA5222-A012, pamięć SMD 24C04, w tryb serwisowy wchodzi się PR+ + VOL- + POWER ON (jak w 37AM)nie chcę póki co wylutowywać, bo nie mam bina, czy jest prostszy sposób na wywalenie kodu lub jakiś kod uniwersalny dla zapominalskich?
[ Ta wiadomość została zmieniona przez: fachman dnia 2002-04-28 09:49 ]
[ Ta wiadomość została zmieniona przez: fachman dnia 2002-04-28 09:49 ]