logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.
REKLAMA
  • #1 1682680
    dejmien3
    Poziom 11  
    Witam. Niedawno w moim poście odradziliście mi LW 1200 i chwała wam za to:D. Za to zaproponowaliście mi STX 30-100-4SC. A teraz chciałbym się dowiedzieć czy aby nie więcej wycisne z TONSIL GDN 20/40 8 omowego w liczbie 2 równolegle? Nie mam kasy na zmianę wzmacniacza a mój obecny nie jest chyba aż taki zły (TELEFUNKEN 2*70W RMS/ 4 ohm). Chciałbym uzyskać jak największą głośność przy tym wzmacniaczu i poradzcie czy opłaci się dozbierać do TONSILI czy lepiej wybrać STX.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 1682758
    DeeJaySqter
    Poziom 19  
    Tonsil jest lepszy od stx'a ale zdecydowanie droższy. Ja bym był za 27-300-4ss Cenowo wyszło by podobnie ale masz duuuży zapas mocy i pewność że nie rozwalisz tego głośnika różnica w głośności z tego co patrzyłem to 2dB więc nie jest tak najgorzej.

    Jeśli chcesz słychać głośno i katować te gło.śniki na imprezach to tylko stx, do słuchania głośniej od czasu do czasu wybrał bym tonsila.
  • REKLAMA
  • #4 1682819
    ALTUS 140
    Poziom 17  
    Ile kasy możesz w to włożyć? Może tonsil GDN 25/60. Głośniki mają spl 92db i myśle że powinieneś je dostać w bardzo przyzwoitej cenie. Zagrają one bardzo głośno i są nie do zajechania.
  • #5 1682884
    dejmien3
    Poziom 11  
    Tylko może być problem ze wzmakiem bo te tonsile są 8Ω
REKLAMA