Witam
Mam pytanie odnośnie podgrzewania wody. Jest to domek letniskowy. Rur za wiele nie ma bo łazienka praktycznie graniczy z kuchnią a terma jest na ścianie pomiędzy. Obecnie mam 50l termę ale zastanawiam się czy nie lepiej zamienić ją na elektryczny podgrzewacz. 50 litrów niby dużo ale bania wisi wielka a 2 osoby zaraz po sobie się nie wykąpią. Jakie są minusy takiego elektrycznego podgrzewacza? W grę wchodzi tylko elektryczny bo w domku nie ma gazu.
Zużycie roczne wody to około 10 metrów.
Mam pytanie odnośnie podgrzewania wody. Jest to domek letniskowy. Rur za wiele nie ma bo łazienka praktycznie graniczy z kuchnią a terma jest na ścianie pomiędzy. Obecnie mam 50l termę ale zastanawiam się czy nie lepiej zamienić ją na elektryczny podgrzewacz. 50 litrów niby dużo ale bania wisi wielka a 2 osoby zaraz po sobie się nie wykąpią. Jakie są minusy takiego elektrycznego podgrzewacza? W grę wchodzi tylko elektryczny bo w domku nie ma gazu.
Zużycie roczne wody to około 10 metrów.