Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG G4 Stylus problem z blokadą

24 Kwi 2017 20:12 705 1
 • Poziom 1  
  Witam. Mój tata posiada telefon LG G4 Stylus. Telefon ten wpadł kilka dni temu do toalety. Standardowo było suszenie, trzymanie w ryżu itp itd. Po trzech dniach telefon został włączony. Wszystko wydawało się super lecz nadszedł czas blokady telefonu. Sprzęt ten ma guzik blokady z tyłu telefonu, jest też możliwość kliknięcia na ekran dwa razy po czym telefon zostaje zablokowany. I tu jest pies pogrzebany. Gdy telefon zostanie już zablokowany to nie da się go już w żaden sposób odblokować. Przycisk nie działa a podwójne ,,tapnięcie,, w ekran nie przynosi żadnych rezultatów. O dziwo przycisk jak i odblokowanie przez stuknięcie działa jeżeli telefon jest podłączony do jakiegokolwiek źródła ładowania. Czy może to być problem który samemu da się naprawić czy telefon trzeba po prostu oddać do serwisu? Bardzo proszę o pomoc. Jeżeli jakieś inne informację będą potrzebne to postaram się je dodać.

  Wersja Androida 5.0.2
  Nazwa modelu LG-H635
 • Admin grupy GSM
  Zapoznaj się z tym tematem gdzie opisane jest co należy zrobić z telefonem po zalaniu. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1273413.html

  Suszenie, trzymanie w ryżu oraz odmawianie zaklęć nic nie pomoże jak też nic nie zastąpi zdrowego rozsądku który podpowiada aby oddać telefon po zalaniu do serwisu o ile sami nie jesteśmy w stanie podjąć się jego naprawy.