Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jaką mała pralkę ładowaną od góry do 1600 zł wybrać?

Poszukiwacz787 07 May 2017 21:25 3171 4
    Poszukiwacz787
    Level 5  
    Przejrzałem stronę pewnej sieci RTV - AGD i pod względem moich potrzeb (niższe zużycie wody i prądu , ekonomiczne pranie w 40 stopniach max 4 x w tygodniu) i znalazłem takie modele:

- Indesit ITWA 51052 W (EU)
    - AEG Lavamat L75260TLP1
    - Whirlpool TDLR 60212
    - Indesit ITWA 61052 W (EE)
    - Whirlpool TDLR 60114
    - Whirlpool TDLR 60113
    - Candy CST 360L
    - Candy CST G362D

Który z tych modeli najlepiej się sprawdzi ( lub jakieś inne o podobnych parametrach)? Również jeśli modele, które wymieniłem są bardziej awaryjne proszę o inne propozycje.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    r103
    Level 29  
    One wszystkie będą równie awaryjne po gwarancji :-)

Jak dla siebie brałbym AEG - a dlaczego to w sąsiednim wątku szukaj postu niejakiego hessto
    (tego z zdjęciami pojemnika na proszek)
    Poszukiwacz787
    Level 5  
    r103 Chodzi o ten temat https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3338574.html ? Tylko, że ja będę prał do 4 razy w tygodniu (a nie rzadko używał, jak w tym wątku).

Rozumiem, że w AEG łatwiej myć dozownik niż w Whirlpoolach (pojemnik na proszek/płyn - że w AEG/ELECTROLUX jest on nie w drzwiczkach jak w wszystkich innych pralkach ładowanych od góry tylko w korpusie pralki - bardzo eleganckie i praktyczne rozwiązanie; tylko czy łatwiej przez to myć)?
  • Helpful post
    hessto
    Level 16  
    @Poszukiwacz787
    Wiec mam Electrolux stary drzwi proszek to problem!
    Np proszek suche jak twarde i płyn do płukania brudno wiec to trudno myc! a to nie może rozbiera bo naklej!
    Jaką mała pralkę ładowaną od góry do 1600 zł wybrać?

Electrolux i Bosch... nowa ten pojemnika na proszek funkcja proszek lub płyn proszek aby łatwi myc itp...
    Poszukiwacz787
    Level 5  
    Pojemnik się łatwo myje i pralka sprawnie pierze