Witam
Pytanie jak w temacie, musze kupic do domu pralke otwierana z góry, w cenie 1200 zł.
Jaki model i jakiego producenta polecacie na dzien dzisiejszy ,ze wzgledu na:
1. oszczednosc prądu i wody
2. Bezawaryjnosc
3. Koszty napraw ( czesci ) ew za pare lat.
Bardzo prosze o odpowiedzi, od Was zależy czy bede miał w domu spokójczy wojnę... po tym zakupie... &-)))
Pytanie jak w temacie, musze kupic do domu pralke otwierana z góry, w cenie 1200 zł.
Jaki model i jakiego producenta polecacie na dzien dzisiejszy ,ze wzgledu na:
1. oszczednosc prądu i wody
2. Bezawaryjnosc
3. Koszty napraw ( czesci ) ew za pare lat.
Bardzo prosze o odpowiedzi, od Was zależy czy bede miał w domu spokójczy wojnę... po tym zakupie... &-)))