Witam. Otóż zakupiłem to webasto kompletne. Po uruchomieniu i sprawdzeniu go na stole pozostały 2 przewody zapewne od klimatronika. Czarny i czerwony 2.5mm^2 a na ich końcu przylutowane 1mm^2. I teraz pytanie: gdzie podpiąć czarny zapewne od sterowania klimatronikiem i czerwony od wentylatorów (chyba) klimatronik taki jak na zdjeciu Samochód to Opel Astra G 2.0 dti Y20dth