logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Podłączenie Webasto DW50 do klimatronika w Opel Astra G 2.0 DTI Y20DTH

Xingu123 11 Maj 2017 14:02 1512 3
REKLAMA
  • #1 16469709
    Xingu123
    Poziom 7  
    Posty: 9
    Witam. Otóż zakupiłem to webasto kompletne. Po uruchomieniu i sprawdzeniu go na stole pozostały 2 przewody zapewne od klimatronika. Czarny i czerwony 2.5mm^2 a na ich końcu przylutowane 1mm^2. I teraz pytanie: gdzie podpiąć czarny zapewne od sterowania klimatronikiem i czerwony od wentylatorów (chyba) klimatronik taki jak na zdjeciu Samochód to Opel Astra G 2.0 dti Y20dth
    Załączniki:
    • Podłączenie Webasto DW50 do klimatronika w Opel Astra G 2.0 DTI Y20DTH klimatronik.jpg (66.05 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 16469958
    satyrek1
    Poziom 10  
    Posty: 26
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    Przerabiałem kiedyś temat i wydaje mi się że czarny i czerwony idzie do wentylatora nagrzewnicy.
  • REKLAMA
  • #3 16470006
    Xingu123
    Poziom 7  
    Posty: 9
    Do wentylatora nagrzewnicy to raczej jak mamy klime manualna lub zwykły nawiew. Przynajmniej w grupie VAG czarny wpinało sie czarny w któryś pin złącza klimatronika a drugi pod dmuchawę.
  • #4 16470028
    satyrek1
    Poziom 10  
    Posty: 26
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    to chyba nie pomogę, mam zafirę 2.0dti z klimatronikiem i 1 pin jest do webasto
REKLAMA