logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Audi 2,5TDi 99 rok jak sie zagrzeje nie chce zapalić

JACU626 28 Lip 2005 11:35 2146 9
REKLAMA
  • #1 1688335
    JACU626

    Poziom 28  
    Posty: 1345
    Pomógł: 25
    Ocena: 621
    Znajomy ma problem bo autko jak złapie temperaturę to ani myśli odpalić. Jak jedzie i zapali to nic sie nie dzieje. Jak zimne pali od "tyka" a cieple kręci i nie pali. Zauważył że jak poleje pompe wodą to odpala więc wozi wode i jak nie chce palić to leje. Nie dzieje sie to za każdym razem. Zadzwonił do firmy która zajmuje sie pompami i powiedzieli mu że padła elektronika w pompie i trzeba pompe wymienić na regenerowaną (2,8 tyś zł) do o nowej czy dobrej używce niech zapomni. Czy ktoś miał juz taki przypadek i co mogło paść w tej pompie. Jak zapali chodzi idealnie, ciągnie nie kopci.
    Konto firmowe:
    FHU JACU KARCHERSERWIS
    LWOWSKA 41, Sandomierz, 27-600 | Tel.: 604XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: https://WWW.KARCHERSERWIS.PL
  • REKLAMA
  • #2 1688606
    mawerik
    Poziom 11  
    Posty: 28
    Ocena: 20
    Zapewne w pompie jest jakiś czujnik temperatury, który pewnie jest uszkodzony. Bo gdyby zapalał ale z blem wtedy można mieć pretensje do samej pompy, jej zużycia itp.
    Jaki przebieg ma to auto i jak możesz podaj numer silnika
  • #3 1688981
    RADOSŁAW
    Poziom 16  
    Posty: 234
    Pomógł: 13
    Ocena: 104
    Prawdopodobnie siada rozdzielacz w pompie wtryskowej, spada wartość t/z dawki rozruchowej. Jest tak, że jak poleje wodą tył pompy (tam gdzie wychodzą przewody do wtrysków) to zapala durzo lepiej to napewno to.
  • REKLAMA
  • #4 1689839
    bryszard
    Poziom 15  
    Posty: 199
    Pomógł: 4
    Ocena: 23
    kOLEGA MIAŁ TO SAMO I DO TEJ PORY NIC NIE ZROBIŁ BO NIKT NIE DA CI GWARANCJI ŻE TO POMOZE TAKA WYMIANA POMPY.PODOBNO ONE NIE GRZEJĄ ŚWIEC JAK JEST CIEPŁO.ZIMNY PALI OD TYKA CIEPŁY ZA PIERNIKA NIE MA OCHOTY.WSZYTSKO WSKAZUJE NA POMPE ALE 2,8TYS I KTO POTWIERDZI ŻE TO POMOZE???
  • #5 1689875
    Stanisław Chwalisz
    Poziom 34  
    Posty: 2056
    Pomógł: 182
    Ocena: 802
    Potwierdzam, pomoże./wewnątrz pompy jest czujnik temp paliwa/.
  • REKLAMA
  • #7 1690904
    tomekrvf
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Najprawdopodobniej jest to zuzyta glowica rozdzielaczowa w pompie. Zrob ekperyment i schlodz glowice pompy woda jesli zapali to jest to. Czujnik temp paliwa nie ma takiego wplywu na zapalanie
  • REKLAMA
  • #8 1692847
    Itek
    Poziom 21  
    Posty: 328
    Pomógł: 29
    Ocena: 124
    Trzeba najpierw sprawdzić kody błędów co komputer o tym myśli .ciśnienie wewnęczne pompy i wtedy można coś powiedzieć najłatwiej jest
    tylko wymiana a to kosztuje.
    Jeżeli po polaniu wodą zapala to do wymiany głowica wysokiego ciśnienia a to można z używki wumienić i wtedy koszt jest miejszy lub całą pompe wtryskową to nie będzie kośztowało 2.8tyś.
  • #9 1693116
    cordoba_2004
    Poziom 27  
    Posty: 1393
    Pomógł: 18
    Ocena: 361
    dokladnie to co koledzy powiedzieli
    chcialem dolozyc tylko ze jak mialem taka sytuacje a musialem
    odpalic to bralem z lodowki kostki takie z glikolem do zamrazania mozna kupic w hipermarketach i obkladalem pompe
    pomagalo na tyle ze dalo sie zapalic i mozna bylo jehac
  • #10 1982489
    JACU626

    Poziom 28  
    Posty: 1345
    Pomógł: 25
    Ocena: 621
    Uszkodzony rozdzielacz w pompie wtryskowej czyli pora na nowa pompe. Podsumuje to tak moja mazda ma 851 tkm i do pompy nikt ie zaglądał a tu dumne i drogie audi w którym pompa ine wytrzymuje 300 tkm a jej regeneracja pochłania prawie 3 tyś zł.
    Konto firmowe:
    FHU JACU KARCHERSERWIS
    LWOWSKA 41, Sandomierz, 27-600 | Tel.: 604XXXXXX (Pokaż) | Strona WWW: https://WWW.KARCHERSERWIS.PL

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy Audi 2,5 TDi z 1999 roku, które po osiągnięciu temperatury pracy nie chce zapalić. Objawem jest trudność w rozruchu na ciepłym silniku, natomiast zimny silnik odpala bez problemu. Zauważono, że polanie pompy wtryskowej wodą ułatwia zapłon, co wskazuje na usterkę pompy. Eksperci sugerują, że przyczyną może być uszkodzenie rozdzielacza (głowicy rozdzielaczowej) w pompie wtryskowej, co powoduje spadek dawki rozruchowej paliwa. Czujnik temperatury paliwa wewnątrz pompy jest również wymieniany jako potencjalna przyczyna, jednak jego wpływ na zapłon jest dyskusyjny. Zaleca się sprawdzenie kodów błędów i ciśnienia wewnętrznego pompy. Wymiana całej pompy na regenerowaną kosztuje około 2800 zł, natomiast wymiana samej głowicy rozdzielaczowej z używki może być tańszą alternatywą. Użytkownicy dzielą się doświadczeniami, że chłodzenie pompy kostkami lodu z glikolem może tymczasowo pomóc w rozruchu. Problem jest powszechny i wiąże się z wysokim kosztem naprawy, co budzi frustrację w kontekście trwałości pompy w Audi w porównaniu do innych marek.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA