Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AL-KO Te 600 Podkaszarka el. - Spalony wirnik - dobór nowego

22 Maj 2017 14:28 1164 7
  • Poziom 16  
    Witam

Spalił mi się wirnik w podkaszarce elektrycznej AL-KO TE 600. Szukam w necie, ale nie bardzo potrafię znaleźć takowy. Czy ktoś pomoże mi dobrać odpowiedni wirnik? Jakie dane powinienem podać? Na wirniku nie ma żadnych specjalnych oznaczeń, a po symbolu podkaszarki nie znajduję :(
  • Poziom 38  
    Witam. Wirnik jeżeli jest spalony, można dać go zregenerować. W jaki sposób stwierdziłeś że spalony?
  • Poziom 16  
    Był badany na elektromagnetyczne przez znajomego mojego teścia, elektryka , ale podobno się nie opłaca przewijać, bo taniej wyjdzie kupić nowy. No ale nowego nie mogę znaleźć
  • Poziom 31  
    Witam
    Krzychu23 napisał:
    Czy ktoś pomoże mi dobrać odpowiedni wirnik?
    Są rozróżniane dwa modele kosiarki AL-KO TE600 112472 i 112563
    AL-KO Te 600 Podkaszarka el. - Spalony wirnik - dobór nowego AL-KO Te 600 Podkaszarka el. - Spalony wirnik - dobór nowego
    Więcej informacji jest tutaj http://www.alko-serwis.pl/Katalog/Kosiarki/Podkaszarki/TE-600/?ob=p.name_pl&od=DESC
    Proponuję zadzwonić lub napisać do nich e-maila.
    Krzychu23 napisał:
    Czy ktoś pomoże mi dobrać odpowiedni wirnik?
    Może warto poszukać kogoś kto przewija wirniki, jednak to może już być nie opłacalne przy kosztach zakupu nowej podobnej kosiarki.
  • Poziom 16  
    Maila pisałem rano, czekam na odpowiedź, dzięki.
    Ale na ich stronie silnik jest jako całość i do tego niedostępny
  • Poziom 38  
    Przewinięcie wychodzi zazwyczaj taniej od nowego. Znam miejsce gdzie super przewijają i pracuje wirnik lepiej niż niejeden nowy.
  • Poziom 16  
    To podaj proszę namiary, może być na priv.
  • Poziom 38  
    Dałem do przewinięcia wirnik z kątówki ,koszt około 80-100zł ,za nowy śpiewano 170-180zł,wykonany fachowo.Dawałem wielokrotnie wirniki do naprawy ,polecam .Prawdopodobnie można przysłać paczką,lecz to się upewnisz po telefonie.
    Broda Bronisław Elektromechanika Goleszów ul Kozakowicka 24 tel .33 852 83 37
    Wszystko znajdziesz na necie.
    Pozdrawiam.