Witam!
Mam pewien problem z pralka Polar PTL 1019. Pojawił się on dziś, a objawia się tym, że po wybraniu jakiegokolwiek programu (diody oczywiście się świecą), i naciśnięciu przycisku "START" nic się nie dzieje... W czym może być problem?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
p.s dioda "Serwis" mimo wszystko się nie świeci...
Mam pewien problem z pralka Polar PTL 1019. Pojawił się on dziś, a objawia się tym, że po wybraniu jakiegokolwiek programu (diody oczywiście się świecą), i naciśnięciu przycisku "START" nic się nie dzieje... W czym może być problem?
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
p.s dioda "Serwis" mimo wszystko się nie świeci...