witam
Mam pewien klopot z ta wieza Sony MHC 6700 a konkretnie z cd (model CDP-H6700). Mianowicie chodzi o to, ze po wlaczeniu wiezy wszystkie segmenty zapalaja sie od razu, zas cd odpala po jakis 2, 3 minutach i oczywiscie pozniej wszystko jest ok. Napiecia dochodza po tasmie do cd bo wlanczalem inny cd i po wlonczeniu wiezy odpalal od razu.
Co moze byc tego przyczyna?
pozdr
Mam pewien klopot z ta wieza Sony MHC 6700 a konkretnie z cd (model CDP-H6700). Mianowicie chodzi o to, ze po wlaczeniu wiezy wszystkie segmenty zapalaja sie od razu, zas cd odpala po jakis 2, 3 minutach i oczywiscie pozniej wszystko jest ok. Napiecia dochodza po tasmie do cd bo wlanczalem inny cd i po wlonczeniu wiezy odpalal od razu.
Co moze byc tego przyczyna?
pozdr