Wieża składa się z trzech modułów. Jednym z nich jest CD-player. Moduły są spięte ze sobą taśmami.
Po włączeniu zasilania moduł CD włącza się na chwilę - działa normalnie, poczym bez powodu wyłącza się. Aby ponownie "wstał" musi minąć kilka godzin. Nie pomaga rozpinanie taśm, włączanie / wyłączanie zasilania itp.
Oglądałem go w środku - na pierwszy rzut oka nie widać śladów uszkodzenia (nie czuć spalenizny itp).
tutaj znalazłem "service manual".
Czy ktoś z was miał może podobny problem?
Jak zabrać się za naprawę?
Po włączeniu zasilania moduł CD włącza się na chwilę - działa normalnie, poczym bez powodu wyłącza się. Aby ponownie "wstał" musi minąć kilka godzin. Nie pomaga rozpinanie taśm, włączanie / wyłączanie zasilania itp.
Oglądałem go w środku - na pierwszy rzut oka nie widać śladów uszkodzenia (nie czuć spalenizny itp).
tutaj znalazłem "service manual".
Czy ktoś z was miał może podobny problem?
Jak zabrać się za naprawę?