Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf IV - Wariujące kierunkowskazy

susto 06 Cze 2017 07:14 375 3
  • #1 06 Cze 2017 07:14
    susto
    Poziom 8  

Witam,
    Mam dziwny problem z elektryką w moim golfie. Zauważyłem że jak postoi kilka godzin na słońcu to potem kierunkowskazy szybko migają - objawy jak przepalona żarówka. Wszystkie żarówki mam sprawne, ledy które mam założone są w aucie od kilku lat, bezpieczniki też całe. Nie mogę wyłapać co jest powodem bo przeważnie auto stoi w garażu i jak nim wyjeżdżam to wszystko jest w porządku, natomiast problem pojawia się tak jak wczoraj - stał w pełnym słońcu kilka godzin. Przy dodawaniu gazu częstotliwość migania jest wtedy jeszcze większa.
    Ma ktoś pomysł na który element może mieć związek wysoka temperatura? Jakaś rozszerzalność termiczna by była? Wiedzę mam podstawową więc może czegoś nie dostrzegam. Z góry dzięki za pomoc.
    Dodam że przełącznik awaryjnych już też wymieniałem i nic nie pomogło...

0 3
  • #2 06 Cze 2017 07:19
    ociz
    Moderator Samochody

Cała elektronika jest we włączniku awaryjnych, więc albo on albo te chińskie led-y.

0
  • #3 06 Cze 2017 07:24
    susto
    Poziom 8  

Świtała dzienne mam bodajże Philips Daylight. Czy robione przez chińskie rączki to nie wiem ale z Biedronki też nie są i przez 6 lat żadnych problemów nie było więc raczej ich nie podejrzewam

0
  • #4 06 Cze 2017 07:26
    ociz
    Moderator Samochody

Dzienne nie mają nic wspólnego. myślałem że w kierunkowskazach masz gdzieś led-y włożone.

0