Jak cos takiego zrobic zeby podlaczyc do centralnego zamka (sterowany minusem) i aby mi automatycznie po uplywie kilku sekund od przekrecenia kluczyka w stacyjcew pozycjrozruchu zamykal (ryglowal) mi drzwi w samochodzi.
Jak narazie mam reczne zamykaniewszystkich drzwi tzn. podlaczylem sie do wyjscia alarmu przez diody wylacznik doszyb gora dol i zamyka i otwiera bez problemu.
Jednak ja chce cos takiego zrobic zeby sam mi zamykal po paru sekundach, a otwieral po wylaczeniu zaplonu, cos jak jest w lepszych alarmach (funkcja komfort). Oczywiscie otworzyc drzwi powinno sie dawac jeszcze recznie za pomoca tegomojego wlacznika do szyb.
Jakis schemacik prosty i nie skomplikowany.
Jak narazie mam reczne zamykaniewszystkich drzwi tzn. podlaczylem sie do wyjscia alarmu przez diody wylacznik doszyb gora dol i zamyka i otwiera bez problemu.
Jednak ja chce cos takiego zrobic zeby sam mi zamykal po paru sekundach, a otwieral po wylaczeniu zaplonu, cos jak jest w lepszych alarmach (funkcja komfort). Oczywiscie otworzyc drzwi powinno sie dawac jeszcze recznie za pomoca tegomojego wlacznika do szyb.
Jakis schemacik prosty i nie skomplikowany.