Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wyrzynarka Black&Decker KS631 nie trzyma noża

10 Jun 2017 15:12 7719 12
  • Level 9  
    Witam.
    Mam jakąś dziwną chyba niemiecka wyrzynarkę. Nie wiem jaka firma czy model bo wszystko wytarte. Uchwyty jakie do niej pasują to te noskowe. Problem jest taki, że gdy zacznę ciąć to brzeszczot po chwili wypada. Macie może pomysł co może być przyczyną?
    Pozdrawiam.
  • Level 6  
    może trzeba przykrecic kluczykiem?? sam mam takowy model gdzie zabezpiecza sie poprzez dokrecenie. pozdrawiam
  • Level 9  
    Tylko u mnie jak się zakłada brzeszczot to nie potrzeba nic dokręcać. Po prostu się go wkłada i jest taka zapadka co go trzyma. Jak wyrzynarka nie pracuje to brzeszczot solidnie się trzyma ale jak już zaczynam działać to po chwili wypada.
  • Level 6  
    To gniazdo musi już być wyrobione.
  • Level 9  
    A macie jakiś pomysł na naprawę? Bo cała wyrzynarka działa tylko to gniazdo...
  • Level 35  
    Jaka to wyrzynarka , jaki producent , model . Zrób chociaż zdjęcie.
  • Level 9  
    Witam.
    Udało mi się nieco wiecej dowiedzieć na temat tej wyrzynarki. Jest to Black&Decker KS631 400W. Poniżej przesyłam zdjęcia głowicy i okolic.
    Wyrzynarka Black&Decker KS631 nie trzyma nożaWyrzynarka Black&Decker KS631 nie trzyma nożaWyrzynarka Black&Decker KS631 nie trzyma nożaWyrzynarka Black&Decker KS631 nie trzyma nożaWyrzynarka Black&Decker KS631 nie trzyma noża
    A tutaj jakieś pęknięcie, może jest winne?
  • Level 35  
    Jeżeli masz brzeszczoty do Black&Decker to jest to wina uchwytu który kosztuje około 30 Pln.
  • Level 9  
    Ja kupiłem zwykle brzeszczoty za parę złotych w castoramie. One mają te końcówki noskowe, bez żadnych otworów na śrubkę czy coś.
  • Helpful post
    Level 35  
    Powinieneś kupić brzeszczoty typu U a, nie noskowe. Więcej u wujka Google.
  • Level 9  
    Oki, kupię i zobaczymy:) dzięki bardzo za pomoc.
  • Level 9  
    A jednak złe brzeszczoty. Te typu U pasują idealnie i nic nie wypada:)
    Jerry1960 dzięki bardzo za pomoc;)