Trochę za późno przeczytałem ten post.
Pewnie już zrezygnowałeś i zrobiłeś format.
Miałem coś podobnego dysk stracił część partycji(jakiś fragment początkowy partycji - może boot sector nie wiem) z tym ze mi się stało to nagle bez żadnej ingerencji w partycje gdy odpiąłem dysk.
Próbowałem coś zrobić w Partition Manager, Partition Magic itp. Dopiero ten mały programik mi pomógł odzyskać dane.
Musisz mieć drugi dysk (fizycznie drugi dysk) i tyle wolnego ile chcesz odzyskać danych w twoim przypadku te 60 Gb.
Podpinasz 2 dyski do działającego komputera (z Win) i odpalasz program, a resztę cię poprowadzi jak po sznurku.
Jeżeli za późno napisałem to przepraszam, ale dopiero od niedawna mam stałkę i przeglądam całą elektrodę.
Mam nadzieje, że komuś ten program pomorze, jest bardzo prosty w obsłudze.
Po odzyskaniu danych proponuje sformatować dysk, utworzyć partycje i dopiero kopiować dane. Ja tego nie zrobiłem i ponownie utraciłem dane z tym, że już bez powrotnie (myślę, że mam uszkodzoną elektronikę w dysku, bo robi mi czasem numery i nie wykrywa się [Maxtor 40Gb])
Pozdrawiam
Rafał_G
Załączniki:
-
Do odzyskiwania danych FAT i NTFS.rar
(633.52 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.