Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofalówka Whirpool MW 204

PawelB77 30 Lip 2005 22:57 2319 3
  • #1 30 Lip 2005 22:57
    PawelB77
    Poziom 2  

Kurcze, chcialem wyczyscic mikrofalówke :( Wsadzilem na 2,5 minuty wode w szklance i pod sam koniec woda "wybuchla" jesli tak to mozna nazwac, i zalało chyba cos bo mikrofalówka sie zatrzymała i zgasła. Otworzylem drzwiczki i zapalio sie swiatło tak jakby sie nic nie stalo.

Czy mam odczekac az w srodku cos powysycha (ile?), czy juz teraz wiadomo, ze cos "padło" :( ? I trrzeba bedzie wymieniac ?

-1 3
  • #2 01 Sie 2005 19:39
    manski
    Poziom 21  

na pewno musisz poczekać aż wyschnie , najlepiej dobę przy otwartych drzwiczkach , możliwe że nic sie nie stało , jeśli mimo to nie działa to mogły się uszkodzić następujace elementy
    płytka mikowa , bezpiecznik wysokiego napiecia , dioda prostownicza magnetronu , kondensator magnetronu , magnetron , transformator magnetronu ( w kolejności od najwiekszego do najmniejszego , moim zdaniem prawdopodobieństwa uszkodzenia )

0
  • #3 01 Sie 2005 20:04
    servisant
    Specjalista AGD

Napisz cos wiecej jakie sa objawy po "wyschnieciu" kuchni, czy wyswietlacz wyswietla i czy jest swiatlo po otwarciu drzwi.... a moze poprostu bedzie sprzet dzialal :)

0
  • #4 02 Sie 2005 08:39
    PawelB77
    Poziom 2  

Zaraz po zalaniu wytarłem wszystko co się dało ręcznikiem papierowym, zostawiłem drzwi otwarte na noc i rano postanowiłem sprawdzić.

Na szczęście wszystko działa OK :D

0