Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectra c 2.2Dti - Auto ściąga w prawą stronę

r1981 30 Cze 2017 17:57 273 1
  • #1 30 Cze 2017 17:57
    r1981
    Poziom 9  

Odświeżę temat bo w moją vectre C terz ściąga na prawo. Zaczęło się od tego że pękła przednia prawa sprężyna (co było przyczyną pęknięcia nie wiem bo żona jeździła, a wiadomo że samo się stało). Przy okazji wymiany pękniętej sprężyny wiadomo poszły obydwie nowe sprężyny, amory, i łożyska. Po ustawieniu geometrii po tej naprawie dalej ściągało, kolejna geometria dalej ściąga i mówią że geometria nie ma wpływu na to ściąganie. W zawieszeniu ostatnio powymieniane zostało wszystko co miało luzy w zawieszeniu zarówno z przodu jak i z tyłu. Ponowne dwie geomertie (bo jeszcze przyszło mi do głowy by zamienić stronami sprężyny bo od tego się zaczęło ściąganie) i dale ściąga.
    Czy macie jakieś pomysły co może być jeszcze przyczyną ściągania?

Moderowany przez T5:

Wydzieliłem.
    3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

0 1
  • #2 01 Lip 2017 00:42
    wiki14tm
    Poziom 10  

sprawdź przede wszystkim stan opon i cisnienia w ogumieniu i podstawowe pytanie czy robiles geometrie czy zbieżność bo to róznica, możliwe że poduszki amortyzatorów są "źle złożone" względem karoserii, jesli to wszystko jest ok to znaczy że auto jest po dużym dzwonie i odstaw go na geometrie i poproś żeby ustawili ci ją tak że jak jedziesz prosto to masz kiere prosto i nie ściąga, to da się bez większych problemów zrobić może ci ewentualnie minimalnie niszczyć opony, aha no i sprawdź może "prostszą" drogę bo często gęsto sprawdzamy samochody po naszych polskich "krzywych" drogach

0