Auto samo zaczyna zjeżdżać w prawo po 2,3s jazdy prosto. Puszczam kiere i auto zaczyna lecieć w prawo po kilku sekundach. Zawieszenie bez luzów. Nowe amory tyl/przod, nowe sprężyny, nowe łożyska mc, nowe wahacze przednie/tylne, nowe opony, zrobione opory toczenia, zmienione koła lewe na prawe, geometria robiona 4 razy w różnych zakładach. W auto włożone kilka tysięcy, chce po prostu żeby auto jechało prosto jak już wydałem tyle kasy to chce nadal drążyć temat. Jakieś pomysły? VECTRA C KOMBI 1.9 150km