Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki wzmacniacz najrozsądniej kupić? 3 modele podane w poscie.

12 Lip 2017 09:51 363 3
  • Poziom 15  
    Witajcie,
    Zastanawiam sie nad 3 modelami i teraz pytanie który wg was będzie najrozsądniejszym wyborem? może ktoś z was miał z nimi do czynienie
    pioneer a401 - 299zł
    kenwood ka5020- 380zl
    Denon pma 500ae 399zł
    Kusi mnie kenwood , sprzedawca pisze ze wg niego najlepiej zagra Pioneer a mnie zaczyna zastanawiać ten denon ze względu na wiek, jest po prostu najmłodszy.
    A co byście wy wzięli? myślę ze dźwiękowo będą stały na podobnym poziomie.
    dzięki za odpowiedz Pozdrawiam Remik
  • Play InternetPlay Internet
  • Poziom 39  
    Witam,
    Zalezy na czym ci zalezy, ja uwazam ze kupowanie wzmacniacza bez posluchania to mniej wiecej jak kupowanie butow biegowy na podstawie opisu w internecie czy samochodu wg. prospektu - ale co kto lubi.
    Na podstawie parametrow trudno ocenic jak zagraja, z tego co pamietam Denony byly nieco "ostrzejsze" w brzmieniu ale to tez zalezy od kolumn z jakimi beda wspolpracowac.
    "Opinja sprzedawcy" - chyba zartujesz, ten wzmacniacz ma odpowiadac tobie czy jemu ?
    Pozdrawiam
  • Play InternetPlay Internet
  • Poziom 14  
    Ja mając taki dylemat zabrałbym kolumny i spróbował się umówić na "jazdę próbną" bo co to za kupowanie tak bez żadnego zaparcia.
    Może Ci się nie spodobać i co wtedy.
  • Poziom 15  
    ja tez uwazam ze kupowanie wzmacniacza w ciemno nie jest ok. ale msuze wziac na odległość. wzmacniacz będzie grał z grundiami bx 1. nie lubię ciężkiego niekontrowanego basu ale tez nie lubię żyletek na uszach. będzie to grało w małym pokoiku z tunerem kenwood ta400