Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Silnik TECUMSEH - co to za model?

14 Lip 2017 10:39 4011 2
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich!
    Jestem w posiadaniu silnika TECUMSEH widocznego na zdjęciach i potrzebuję uszczelki pod głowicę. Niestety w każdym sklepie internetowym proszą o podanie symbolu modelu lub numeru silnika. Niestety nie ma na nim żadnej tabliczki ani naklejki. Podanie wymiarów uszczelki też nic nie dało, a numer silnika który znalazłem 280000(80) też nic nie daje. Dodam, że średnica cylindra to 58 mm. Może ktoś z szanownych forumowiczów spotkał się kiedyś z takim wynalazkiem.
    Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
    Silnik TECUMSEH - co to za model? Silnik TECUMSEH - co to za model? Silnik TECUMSEH - co to za model? Silnik TECUMSEH - co to za model? Silnik TECUMSEH - co to za model? Silnik TECUMSEH - co to za model?
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Silniki Tecumseha z poziomym wałem, które mają średnicę cylindra zbliżoną do podanej przez Ciebie, to silniki, oznaczone symbolem H25 (produkowane do 08.1987 r.) i H30 (do 1982 r.). Srednica cylindra to wg danych Tecumseha 58,74 mm.
    Nr uszczelki pod głowicę dla tych silników to 29953B lub zamiennie 29953C.

Nie mam żadnych danych o silniku fi 58 mm.
  • Poziom 1