Witam
Mam kłopot z ekspresem do kawy Philips Saeco Exprelia HD8854/09
Po włączeniu wyświetla komunikat: napełnianie obwodu wodnego, po nim: płukanie obwodu.
mimo tego że powtarza te czynności kilkakrotnie nie leci z niego ani 1 kropla.
Kiedyś już miałem podobny problem, ale wówczas wyświetlał błąd E03 (lub E 05 teraz już nie pamiętam). W serwisie powiedzieli że wymienili pompę i wszystko było ok przez kolejne 2+lata. Ale w ciągu ostatniego miesiąca problem powrócił, co prawda jeszcze dziś rano zrobił kawę, po kilku próbach, ale teraz już po kilkunastu próbach, to ja się poddałem.
Macie jakieś pomysły, co mogło się stać?
Pozdrawiam
Andrzej
Mam kłopot z ekspresem do kawy Philips Saeco Exprelia HD8854/09
Po włączeniu wyświetla komunikat: napełnianie obwodu wodnego, po nim: płukanie obwodu.
mimo tego że powtarza te czynności kilkakrotnie nie leci z niego ani 1 kropla.
Kiedyś już miałem podobny problem, ale wówczas wyświetlał błąd E03 (lub E 05 teraz już nie pamiętam). W serwisie powiedzieli że wymienili pompę i wszystko było ok przez kolejne 2+lata. Ale w ciągu ostatniego miesiąca problem powrócił, co prawda jeszcze dziś rano zrobił kawę, po kilku próbach, ale teraz już po kilkunastu próbach, to ja się poddałem.
Macie jakieś pomysły, co mogło się stać?
Pozdrawiam
Andrzej