Witam. Poprzednie podobne tematy już dawno pozamykane. Ale może ktoś coś jeszcze pomoże. Mam ten problem z poziomem zapisu. Ale wydaje mi się że to nie jest wina głowicy. Prawidłowo nagrane kasety odtwarza dobrze. Podczas kopiowania z równo nagranej kasety też jest dobrze. Ciszej prawy kanał nagrywa tylko z wejścia zewnętrznego. Gdyby miał możliwość wyrównania poziomów to pewnie by się dało tę różnicę zniwelować. Pewnie zapytacie kto teraz nagrywa na kasetach? Ano ja jeszcze nagrywam i chciałbym jakoś poprawić jakość tych nagrań. Może ktoś wie jak to mam zrobić.