Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens C35 - informacja o słabej baterii

03 Sie 2005 09:19 1260 16
  • Poziom 24  
    Witam.
    Nie wiem dlaczego ale w moim telefonie pokazujeisie ciągle ze mam słaba baterie i telefon sie wyłącza.....tzn wskaznik baterii jest na max ale wyskakuje taka informacja i zgon
    Sprawdziłem napięcia na baterii, podczas wyłączania sie i jest ok 4,15 V
    Raz telefon wytrzymał mi 2 dni raz nie wytrzymie 2 minut....
    Wgrywałem też nowego softa bo myślałem że w tym wina......ale nadal to samo.....
    Co jest ????

POZDRAWIAM
  • Poziom 20  
    zgadzam sie z tino2003 jak bys potrzebowal ustawienie baterii czy programy do tego to daj znac moge Ci podzucic.
  • Poziom 21  
    a ja sądze ze jesli raz wytrzymuje dwa dni a raz dwie minuty to nie beda ustawienia baterii tylko do wymiany końcówka mocy (PA).Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    to który parametr baterii bedzie zmieniony ze telefon tak swiruje?Ja mysle ze PA ma pękniecie i wali na zwarcie albo po przegięciu nie wali.Zmierz pobór prądu na zasilaczu i bedziesz pewny.
  • Poziom 21  
    w ustawieniach baterii jest kilka parametrów baterii (m.in. temp,min U, max U) i chodzi mi o to jaki parametr moze byc niewlasciwy ze telefon bedzie swirowal?Nie ma sie o co kłócić ale nadal upieram sie przy swoim.
    P.S. w programie Siemensbaterytools widac wiekszosc parametrów i każdy z osobna można zmieniac.
  • Admin grupy GSM
    Tego to ja nie wiem jaki parametr jest odpowiedzialny za to że telefon świruje. Miałem kiedyś c35 był post na elce w którym pomogła dopiero wymiana PA, ale wcześniej próbowałem właśnie wgrywać parametry bateri ale to nie pomagało, a w następnym zadziałało i telefon śmiga do tej pory, więc wydaje mi się najbardziej rozsądne wgranie na początek właśnie ustawień bateri a jeżeli to nie pomoże to owszem PA.
    pozdr
  • Poziom 24  
    A ma ktoś mozliwosc zrobienia kopi tego pliku i podesłana go???
    POZDRAWIAM
  • Poziom 24  
    Mam zrobioną kopie ze sprawnego telefonu.......robiona była przez program Freia.....ale gdy próbuje wgrać do telefonu to prawie e\wszystko by było dobrze tylko nie wyskakuje ok na koniec......i nie dokańcza.
    Wyskakuje na koniec "invalid blockid '0' "
  • Poziom 24  
    Wiem i dziękuje wszystkim którzy mi pomagali.....telefon....no cóż wywalam na śmietnik.....
    POZDRAWIAm i raz jeszcze dziękuje !!!!
  • Poziom 16  
    Witam potrzebuje ustawień baterii do siemensa c 35 oraz c35i
    Mój mail to venomik(malpa)o2.pl
  • Poziom 16  
    a faktycznie nigdy nieczekałem az mi sie załaduje download dzięki i pozdr:D