logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć sterownik J-link do programatora z linku?

lotnik9 22 Sie 2017 20:22 1938 4
REKLAMA
  • #1 16657468
    lotnik9
    Poziom 10  
    Posty: 84
    Ocena: 14
    Witam
    Zgubiłem płyte cd sterownikiem.
    Gdzie moge znalesc do programatora jak na zdjeciu -z forum https://obrazki.elektroda.pl/32_1270162230.jpg
    Jego trzeba skonfigurowac czy jak bo nie pamietam teraz.
    Chce zrobic fimware carprog.
  • REKLAMA
  • #2 16657533
    jmnlabs
    Poziom 19  
    Posty: 213
    Pomógł: 40
    Ocena: 50
    Witam

    Jeśli to nie chiński klon to software jest na stronie producenta czyli Tu

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 16657544
    grko
    Poziom 33  
    Posty: 1386
    Pomógł: 247
    Ocena: 141
    Sterownik pobierasz ze strony producenta (https://www.segger.com/downloads/). Jak masz klon to będziesz zmuszony pobrać jakąś starą wersję tego sterownika. Z tego co pamiętam to można w internecie znaleźć firmware do J-Linka pozwalający skorzystać z nowszej wersji drivera. Niestety nie działa to dobrze i od czasu do czasu trzeba ponownie wgrać firmware. W zasadzie szkoda na to czasu i nerwów jak Twój programator to klon.
  • REKLAMA
  • #4 16657574
    lotnik9
    Poziom 10  
    Posty: 84
    Ocena: 14
    o to chodzi ze on z chin a ktore to sterowniki za bardzo nie znam angielskiego

    Dodano po 29 [minuty]:

    znalazłem sterownik i zainstalowałem a co dalej?

    Dodano po 26 [minuty]:

    https://zapodaj.net/580a812a70f5f.jpg.html

    Dodano po 19 [godziny] 3 [minuty]:

    Witam ponownie
    znalazłem tego sprzedawce co kupiłem podaje link do sterownika
    http://www.eeschool.org/forum.php?mod=viewthread&tid=1980
    http://pan.baidu.com/s/1nuHp7TJ
    Tylko mam pytanie jak mam skonfigurowac H-jtag 3.0 zeby działał czy nie trzeba?
  • #5 16660370
    lehastar
    Poziom 16  
    Posty: 127
    Pomógł: 19
    Ocena: 21
    Witam. Niechaj pan napisze email wyślę że trzeba.
REKLAMA