Witam
Zgubiłem płyte cd sterownikiem.
Gdzie moge znalesc do programatora jak na zdjeciu -z forum https://obrazki.elektroda.pl/32_1270162230.jpg
Jego trzeba skonfigurowac czy jak bo nie pamietam teraz.
Chce zrobic fimware carprog.
Zgubiłem płyte cd sterownikiem.
Gdzie moge znalesc do programatora jak na zdjeciu -z forum https://obrazki.elektroda.pl/32_1270162230.jpg
Jego trzeba skonfigurowac czy jak bo nie pamietam teraz.
Chce zrobic fimware carprog.