Mam taki problem z lodówką Ariston 3832 C. Chociaż jak poczytałem jest to po prostu cecha tej lodówki. Co jakiś czas słychać jak się przełącza coś z tyłu i jest to dosyć głośne. Za dnia nawet nie wiem czy nie występuje, ale czasem gdy zasypiam, to nawet przez ścianę słychać "strzelanie" w kuchni - a to potrafi wybić z etapu zasypiania
Pierwsze pytanie, pewnie trochę idiotyczne, ponieważ jestem zielony w temacie lodówek - co to w ogóle za przekaźnik tak tam strzela? Co takiego lodówka sobie przełącza?
Drugie pytanie - czy mogę coś z tym zrobić? Może jakoś go namierzy i jakoś wyciszyć (np. obłożyć czymś) ?
Pierwsze pytanie, pewnie trochę idiotyczne, ponieważ jestem zielony w temacie lodówek - co to w ogóle za przekaźnik tak tam strzela? Co takiego lodówka sobie przełącza?
Drugie pytanie - czy mogę coś z tym zrobić? Może jakoś go namierzy i jakoś wyciszyć (np. obłożyć czymś) ?