Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DeLonghi ec 850.m - cieknie woda po zdjęciu portafiltra

12 Wrz 2017 10:07 1413 9
  • Poziom 6  
    Witam,
    Mam taki problem że po zrobieniu kawy i zdjęciu portafiltra z grupy ( wylot bojlera) kapie woda przez dłuższy czas . Jest tak bez względu czy robię kawę czy po prostu nacisnę guzik zrobienia kawy bez podpięcia portafiltra z kawą. Co może być przyczyną ?

• Specjalista AGD
    Zapewne uszkodzony jest zawór głowicy, ewentualnie trójnik tego zaworu.
  • Poziom 6  
    Czy da się do niego dostać bez problemu , czy trzeba wszystkie "bebechy" wyciągać od tyłu ? Ciekawe jaki może być koszt naprawy ?

• Specjalista AGD
    No bez rozbiórki raczej tego nie wymienisz..
    Rozkręca się od góry.
    Naturalnie proszę wziąść pod uwagę fakt ze jest to czysto hipotetyczne podpowiedź zanim zamówi pan części.
    Najpierw trzeba potwierdzić moja hipotezę usterki.

O kosztach to można pisać jak ktoś fachowym okiem stwierdzi usterkę fizycznie i zrobi choćby wizualne oględziny wnętrza ekspresu.
  • Poziom 6  
    W weekend będę miał trochę czasu to się do tego zabiorę .Wtedy zobaczymy co i jak ?
  • Poziom 2  
    witam
    mam ten sam problem. Czy udało się ekspres naprawić? jaki byl koszt?
    Z góry bardzo dziękuje za odp
    pozdrawiam
    Monika
  • Poziom 6  
    U mnie ekspres jest naprawiony. Naprawiłem sam więc niewiele to kosztowało ponieważ zawór kupiłem w internecie .Z tego się dowiadywałem to serwis na Śląsku bierze ok.300 zł .W tym jest odkamienianie i wymiana uszczelek .
  • Poziom 2  
    cez91 napisał:
    U mnie ekspres jest naprawiony. Naprawiłem sam więc niewiele to kosztowało ponieważ zawór kupiłem w internecie .Z tego się dowiadywałem to serwis na Śląsku bierze ok.300 zł .W tym jest odkamienianie i wymiana uszczelek .

dziękuję za szybką odpowiedź.
    a co było dokladnie przyczyna? która część Pan naprawil?
  • Poziom 2  
    cez91 napisał:

Witam, czy chodziło o ta część ?