Witam
Mam problem z piekarnikiem Samsung BQ1D4T081 w ogóle nie chce się włączyć. Na wyświetlaczu nic się nie pojawia ani w trybie czuwania ani po włączeniu w tryb pieczenia. Zdjąłem pokrywę i sprawdziłem czy prąd dochodzi do modułu sterowania, termostatów, grzałek itp. wszystko jest pod napięciem. Na płycie głównej był spalony jakiś przekaźnik, kupiłem nowy moduł, po wpinałem wszystkie kable tak jak były w starej i dalej nic. Piekarnik jest totalnie martwy, nic nie piszczy, nie prztyka. Może mi ktoś powiedzieć jak to ugryźć? Może piekarnik ma jakieś blokady w oprogramowaniu?
Mam problem z piekarnikiem Samsung BQ1D4T081 w ogóle nie chce się włączyć. Na wyświetlaczu nic się nie pojawia ani w trybie czuwania ani po włączeniu w tryb pieczenia. Zdjąłem pokrywę i sprawdziłem czy prąd dochodzi do modułu sterowania, termostatów, grzałek itp. wszystko jest pod napięciem. Na płycie głównej był spalony jakiś przekaźnik, kupiłem nowy moduł, po wpinałem wszystkie kable tak jak były w starej i dalej nic. Piekarnik jest totalnie martwy, nic nie piszczy, nie prztyka. Może mi ktoś powiedzieć jak to ugryźć? Może piekarnik ma jakieś blokady w oprogramowaniu?