Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DCP-T500W WiFi czy warto kupować lub tańsza alternatywa ?

Sebolek_R 22 Wrz 2017 17:11 1578 1
  • #1 22 Wrz 2017 17:11
    Sebolek_R
    Poziom 9  

Witam wszystkich prosił bym o pomoc/poradę

Chciałem zakupić do domu urządzenie wielofunkcyjne czytałem tematy na forach i w internecie, moją uwagę przykuła drukarka Brother DCP-T500W WiFi
    Spodoba mi się że ma pojemniki na tusze (nie trzeba się bawić w wymianę) wystarczy dolewać tusz a pełny pojemnik wystarcza na 5000 stron, (przyda się bo żona drukuje sporo zdjęć) no i posiada łączność wi-fi (teraz to przydatne) jedynie cena troszkę spora bo w granicach 650 zł

I tu moje pytania czy to dobry sprzęt do gospodarstwa domowego, drukujemy koło 30 stron na tydzień chyba ze jeszcze dojdą jakieś fotki żony, jeszcze interesuje mnie czy drukarka po wi-fi wysyła skanowane obrazy do kompa czy wtedy trzeba kablem podłączać (podobno nie wszystkie tak robią) no jeśli ta faktycznie jest za droga to może znacie jakieś tańsze drukarki o podobnych parametrach godne polecenia ??

Będę wdzięczny za wszystkie pomocne odpowiedzi

0 1
  • #2 22 Wrz 2017 17:34
    pgibson
    Poziom 15  

Bierz Brothera. Osobiście używam już 5 lat MFC-J825DW. Świetny sprzęt mimo, że droższy od innych, ale moim zdaniem warto.
    Miałem już sporo drukarek i tą mam najdłużej i nie sprawia mi żadnych kłopotów. Zapomniałem co to czyszczenie dyszy, kombinacja z oszukiwaniem poziomów atramentów wieszaniem się i innymi g....
    Warunek utrzymania jej w kondycji jest taki jak każdej drukarki atramentowej, 24/24 włączona mimo że nie używasz.
    Tak Brother skanuje i wysyła po WiFi, jest aplikacja instalowana z driverami.

1