Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio MultiPad 2 ProDuo7.0 - Tablet nie chce się uruchomić.

25 Wrz 2017 00:23 2178 23
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z tabletem Prestigio MultiPad 2 ,nie chce się włączyć po naciśnięciu przycisku POWER cały czas jest ten sam obraz i nic więcej z góry dzięki za pomoc pozdrawiam.
    Prestigio MultiPad 2 ProDuo7.0 - Tablet nie chce się uruchomić.
  • Poziom 14  
    Proszę odłączyć wszelkie źródła zasilania. Może gdzieś jest jakiś dyskretny przycisk. Wystarczy nacisnąć przez np. pięć sekund. Niewielki otwór, w który zmieści się np. końcówka wkładu długopisu.
  • Poziom 9  
    Próbowałem to zrobić ale nie ma żadnej reakcji podczas trzymania przycisku Power i volume + cały czas jest ten sam obraz na ekranie.
  • Poziom 14  
    Czy może kolega w taki sposób ustanowić oprogramowanie aby było jako zamknięte.
    Nie zamykam, bo i po co?
  • Poziom 39  
    seweryn1908 napisał:
    Próbowałem to zrobić ale nie ma żadnej reakcji podczas trzymania przycisku Power i volume + cały czas jest ten sam obraz na ekranie.

Wyłącz całkowicie tablet dłużej przytrzymując POWER

Wciśnij VOLUME + i trzymając wciśnij POWER jak tylko się pojawi coś puść power a VOLUME + trzymaj aż nie pojawi się recovery mode tą opcję sprawdź też z VOLUME - .

Tablet musi być naładowany.
  • Moderator - GSM
    Wrzuć mu nowy firmware tutaj masz razem z instrukcją http://de05.dl.prestigio.com/Service_Files/TabletPC/PMP5670/
  • Poziom 9  
    Niestety nie ma żadnej reakcji cały czas ten sam obraz na ekranie.
  • Poziom 20  
    Wyjąć baterię.
  • Poziom 9  
    Wyjąć baterię i co dalej ?
  • Poziom 20  
    Po wyjęciu baterii, spróbować uruchomić, włączyć.
  • Poziom 9  
    Niestety nie pomaga wciąż ta sama sytuacja.
  • Poziom 20  
    Myślę że coś się dzieje z płytą główną.
  • Poziom 9  
    No właśnie i co w takim razie radzicie czy oddać do ma prawy czy dac sobie spokój?
  • Poziom 20  
    Spytaj się o cenę naprawy, ponieważ może wyjść tak , że bardziej opłaca się kupić nowego.
  • Poziom 39  
    Jaki masz system operacyjny?
    Podczas podłączania tabletu przy zawieszonym ekranie pod PC system wykrywa cokolwiek ?
  • Poziom 9  
    Dziś jak wrócę do domu to spróbuję Ci podłączyć do PC i zobaczę czy cokolwiek wykryje a system to mam10 Windows w laptopie i Windows XP w stacjonarnym Pc.
  • Poziom 39  
    Tablet masz na chipsecie AMLOGIC w załączniku masz program.
    1)Wsadź kartę pamięci micro sd do czytnika
    2)Sprawdź jaka literę dysku system mu przydzielił
    3)Odpal program BootcardMaker.exe ( jak uruchamiasz na win 10 uruchom jako administrator)
    4)w Chooce disk: zaznacz kartę micro SD nie pomyl się bo możesz uszkodzić sobie bootloadera z jeśli wgrasz to na dysk stacjonarny.
    5)Zaznacz YES
    6)Kliknij OPEN
    7)Wybierz plik u-boot.bin
    8)Wybierz Make

Po tym wejdź w wypakowany plik PMP5670C_DUO_20130823_v1.0.05 czy tam jaką tą wersje sobie pobrałeś wejdź w katalog Firmware i to co w nim jest zaznacz skopiuj i wklej do karty micro SD

9)Wyłącz tablet
    10)Wsadź kartę micro SD
    11)I tu teraz Albo po prostu włącz POWER i po chwili powinna ruszyć instalacja aczkolwiek może być tak że zanim wciśniesz power będzie konieczne wciśnięcie VOLUME - albo + i trzymając POWER .
  • Poziom 9  
    Ok jakoś udało mi się przeinstalowac system i tablet zaczął działać lecz niestety gdy otworzyłem obudowę tableta jeszcze przed założeniem tygo tematu to udzkodzilem chyba zatrzask tej taśmy łączącej digializer z płytą główną i teraz są powarxe problemy z jego działaniem gdy docisne mocno palcem to jest ok jak puszczę to przestaje działać poprawnie coś będę musiał wymyślić żeby docisk był mocny. Prestigio MultiPad 2 ProDuo7.0 - Tablet nie chce się uruchomić.
  • Poziom 39  
    Umieść tam coś papier gumkę obudowa będzie to ci dociskać i może będzie działać normalnie.
  • Poziom 9  
    Taki właśnie mam pomysł na to , zrobię to jak wrócę z pracy do domu