Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio Multipad 2 7.0 - Tablet nie włącza sie.

16 Gru 2014 14:16 1773 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam pewien problem, otóż tablet normalnie funkcjonował i pewnego dnia padła w nim bateria i się wyłączył. Podczas próby włączenia dochodzi tylko do tła z eReader Prestigio App i widać że się ładuje ale nic więcej, tablet nie włącza się dalej. Co mam z tym zrobić? Dodam że tablet nigdy nie miał problemów, nie ścinał się, działał bez zarzutów. Tablet jest na gwarancji ale serwisy długo trzymają i może jest jakiś sposób żeby zrobić to domowym sposobem. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Napisz czy urządzenie potrafi naładować się do końca.
    Ile trzymała bateria zanim pojawił się problem.
    Jeżeli nie to po rozkręceniu sprawdź miernikiem czy jest napięcie w miejscu łączenia baterii z płyta główną, a jeżeli takie nie występuje to spróbuj zmierzyć podczas ładowania (Otworzenie urządzenia może skutkować utratą gwarancji).
    Wtedy będzie można napisać więcej.

Główne porady znajdują się w tym temacie Link
  • Poziom 43  
    szogun37 napisał:
    Witam, mam pewien problem, otóż tablet normalnie funkcjonował i pewnego dnia padła w nim bateria i się wyłączył. Podczas próby włączenia dochodzi tylko do tła z eReader Prestigio App i widać że się ładuje ale nic więcej, tablet nie włącza się dalej. Co mam z tym zrobić? Dodam że tablet nigdy nie miał problemów, nie ścinał się, działał bez zarzutów. Tablet jest na gwarancji ale serwisy długo trzymają i może jest jakiś sposób żeby zrobić to domowym sposobem. Pozdrawiam
    Oddać na gwarancji i nic nie kombinować !
  • Poziom 2  
    urządzenie ładuje się, pokazuje baterie, da się naładować do samego końca. lecz nic po za tym.