Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Prestigio Multipad 2 7.0 - Tablet nie włącza sie.

16 Dec 2014 14:16 1959 3
  • Level 2  
    Witam, mam pewien problem, otóż tablet normalnie funkcjonował i pewnego dnia padła w nim bateria i się wyłączył. Podczas próby włączenia dochodzi tylko do tła z eReader Prestigio App i widać że się ładuje ale nic więcej, tablet nie włącza się dalej. Co mam z tym zrobić? Dodam że tablet nigdy nie miał problemów, nie ścinał się, działał bez zarzutów. Tablet jest na gwarancji ale serwisy długo trzymają i może jest jakiś sposób żeby zrobić to domowym sposobem. Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 10  
    Napisz czy urządzenie potrafi naładować się do końca.
    Ile trzymała bateria zanim pojawił się problem.
    Jeżeli nie to po rozkręceniu sprawdź miernikiem czy jest napięcie w miejscu łączenia baterii z płyta główną, a jeżeli takie nie występuje to spróbuj zmierzyć podczas ładowania (Otworzenie urządzenia może skutkować utratą gwarancji).
    Wtedy będzie można napisać więcej.

Główne porady znajdują się w tym temacie Link
  • Level 43  
    szogun37 wrote:
    Witam, mam pewien problem, otóż tablet normalnie funkcjonował i pewnego dnia padła w nim bateria i się wyłączył. Podczas próby włączenia dochodzi tylko do tła z eReader Prestigio App i widać że się ładuje ale nic więcej, tablet nie włącza się dalej. Co mam z tym zrobić? Dodam że tablet nigdy nie miał problemów, nie ścinał się, działał bez zarzutów. Tablet jest na gwarancji ale serwisy długo trzymają i może jest jakiś sposób żeby zrobić to domowym sposobem. Pozdrawiam
    Oddać na gwarancji i nic nie kombinować !
  • Level 2  
    urządzenie ładuje się, pokazuje baterie, da się naładować do samego końca. lecz nic po za tym.